Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Okna są szczególnym elementem architektonicznym. Łączą ze światem zewnętrznym i równocześnie chronią przed nim. Dlatego muszą być niezawodne i zawsze doskonale się prezentować, zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz. Osobisty gust, indywidualne życzenia, architektura i styl domu, warunki techniczne, klimat - to czynniki, które określają rodzaj i sposób wykonania okien.

Aby spełnić te wymagania, firma ALUX SERWIS oferuje produkty kilku producentów. Dzięki temu możemy dostosować nie tylko walory zewnętrzne w postaci atrakcyjnego wzornictwa, lecz także znakomite, ukryte wewnątrz profila rozwiązania techniczne: systemy wielokomorowe o różnorodnych kształtach i doskonałych właściwościach izolacyjnych pozwalające zmniejszyć koszty ogrzewania oraz zwiększające stabilność i bezpieczeństwo. Optymalna izolacja akustyczna przyczynia się do miłej i spokojnej atmosfery w domu.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo:

  • okna PCV na profilach Veka, Brugmann, Aluplast, Avantgarde
  • okna drewniane
  • okna drewniano–aluminiowe
  • okna aluminiowe

Zwracamy uwagę, że przed podjęciem decyzji o wyborze okien, warto odwiedzić jeden z naszych salonów sprzedaży, aby dokładnie się im przyjrzeć. Bardzo często okna o tej samej nazwie będą znacząco różnić się jakością wykonania, wyposażeniem, ilością funkcji okucia itp.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem